O nás

Založení firmy NOEL se datuje do roku 1991, kdy byl předmětem podnikání hlavně vývoj, výroba, montáž a servis elektronických vysokofrekvenčních systémů a telekomunikačních zařízení. Postupem času jsme započali s výstavbou televizních kabelových rozvodů v oblasti Moravy, jako primárním produktem společnosti. Následně jsme naše portfolio rozšířili o dodávky a instalace technologií NN, technologií pro varování a vyrozumění obyvatel pro HZS ČR a technologií zelené energie fotovoltaických elektráren.

Společnost NOEL s.r.o. je inženýrsko-dodavatelskou firmou, která disponujeme vlastními projekčními, vývojovými, výrobními a servisními kapacitami. Kvalita prováděných činností je zaručena vysokou technickou odborností našich zaměstnanců, kteří jsou všichni s elektrotechnickým vzděláním včetně patřičných el. zkoušek a certifikací pro instalace technologií zelené energie fotovoltaických elektráren.

Naše montážní a servisní středisko je vybaveno nejmodernějším a nejkvalitnějším vybavením včetně montážních a pohotovostních vozidel, abychom mohli vždy rychle a operativně reagovat na požadavky Vás – našich zákazníků.

Využijte našich 30ti let zkušeností, kvalitního servisu, osobního přístupu a kvality prováděných prací.

Naše další produkty najdete na www.noel.cz

Vytisknout stránku Vytisknout stránku